سوالات متداول

کار سبد دقیقا چیه؟

کار سبد صرفه جویی در زمان ارزشمند شماست.

یعنی چی؟

یعنی اینکه دیگه لازم نیست واسه خریدن نون تازه وصبحانه خوشمزه از خواب نازنین پاشین و ساعتها توی صف و ترافیک گیر بیفتین.فقط کافیه یه دقیقه وقت بذارین و با سبد سفارش بدین، اونوقت نون تازه وصبحانه خوشمزه با پای خودشون میان دم خونتون.

حالا چطوری سفارش بدم؟

کاری نداره، هم میتونین اپلیکیشن سبد نصب کنین، هم به سایت بیاین و اونجا سفارشتونو ثبت کنین. بعدش فقط باید منتظر یه صبحونه خوشمزه با نون تازه باشین.

کی سفارش بدم و کی بدستم می رسه؟

هر شب تا ساعت 10 میتونین واسه روز بعدتون سفارش بدین.ما هم توی زمانی که خودتون مشخص کردین صبحنتونو به دستتون میرسونیم.

کیفیت نون و صبحونه چطوریه؟خودتون نون و صبحونه رو میپزین؟

نون ها را که از بهترین نونوایی های محلتون میگیریم.بغیر از نون جو و گندم که از یه نونوایی خوب دیگه میاد که توی محلتون نیست. صبحونه هم از آشپزی های برتر سطح شهر تهیه می شه تا هم ما از بابت کیفیت خیالمون راحت باشه و هم شما از دستمون راضی باشین.

بهترین نونوایی ها کیا هستن؟

اونایی هستن که اولا آردشون سبوسدار باشه و دوما زمان و نحوه ی پخت نون رو خوب بلد باشن.

میتونم همه چیو با هم سفارش بدم؟

صبحونه ها را میتونین ،خیلی دوست داشتیم نونم همینطوری باشه ولی چون کیفیت نون افت میکنه و اولین الویت ما کیفیته فعلا امکان این کار نیست.

اگه کیفیت نون خوب نبود چی؟

همونطور که گفتیم الویت اول ما کیفیت و ما از هر جایی نون و صبحونه واستون نمیاریم پس مطمعن باشین کیفیت بالاست.اما بازم اگه از کیفیت راضی نبودین میتونین با ما تماس بگیرین، ایمیل بدین و نظرتونو با ما درمیون بذارین و ما را توی کسب رضایت خودتون کمک کنید.

بسته بندی سبد چطوریه؟

ما خیلی نون رو تست کردیم و نهایتا دیدیم نون توی پلاستیک از همه چی بهتر کیفیتش حفظ میشه، صبحونمونم که توی ظروف گیاهی یکبار مصرف و کاملا بهداشتیه .

اگه نون و صبحونه توی زمانی که خواستیم به دستمون نرسید چی؟

تموم تلاشمون اینه که پیش شما خوش قول بمونیم ولی اگه یه موقع سفارشتون نرسید با ما تماس بگیرین تا اولا ما پیگیری کنیم، دوما از دلتون در بیاریم.

اصن از کجا معلوم وقتی پرداخت آنلاین انجام دادم نون و صبحونه بدستم میرسه؟

هیچ چیز مثل یکبار امتحان کردنش خیال آدمو راحت نمیکنه ولی برای اطمینانتون باید بگم که این کار برای شما فقط چند هزارتومن هزینه داره ولی هزینه ما بزرگترین سرمایمون یعنی اعتماد شماست.

هزینه هر سفارش چقدره؟

نون و صبحونه که خب قیمتش مشخصه.اما یه هزینه جزیی هم بابت پیک و بسته بندی پرداخت می کنین.

چرا باید هزینه پیک و بسته بندی بدیم؟

به هر حال واسه اینکه بهترین خدمت رو به شما بدیم افرادی را استخدام کردیم که واسه اینکار بهشون حقوق میدیم.پس میشه گفت شما با سفارش از سبد توی زمانتون صرفه جویی کردین، توی اشتغال یه سری جوونم سهیم شدین، هوا رو تمیز نگه داشتین، ترافیک کاهش دادین و بودن کنار خانواده و دوستاتونو با نون تازه و صبحونه خوشمزه کنار هم دارین.

اگه آدرسم توی مناطق تحت پوشش نبود چی؟

اصلا نگران نباشید.بزودی به محله شما هم میایم. فقط الویت ما وابسته به نظرات شماست پس شما بگین منطقه بعدی کجاست؟